KoolMore 24 in. Stainless Steel Compact Wall Oven, KM-CWO24-SS
5.02 Reviews
Item # 2287032
Image showing  24 in. Stainless Steel Compact Wall Oven, KM-CWO24-SS
or
or
Color:
Add a protection plan
What's included
Powersport plans are not available in CA & MD.
Neighbor's Club logo
Neighbor’s Club Members earn points with purchases.
Sign in or Join Now
5.02 Reviews
Item # 2287032
financeCard Logo
Color:
This item is available online only
Delivering to
37027
Add a protection plan
What's included
Neighbor's Club logo
Sign in or Join Now
  • Built-In Dual Oven and Microwave
  • 24" Stainless-Steel Built-In Appliance
  • Cool Door Technology
  • 1000-Watt Output Power
  • LCD Touch Panel
  • Broil Element: 1750 W
  • Convection Element: 1700 W
  • Dimensions: 23" x 22" x 18"
  • Cool Door Technology
  • 1000-Watt Output Power
  • LCD Touch Panel
  • Broil Element: 1750 W
  • Convection Element: 1700 W
  • Dimensions: 23" x 22" x 18"
Similar Items
  1. Top Rated
  2. Top Rated
  3. Top Rated
  4. Top Rated
  5. Top Rated
  6. Top Rated
  7. Top Rated
  8. Top Rated
  9. Top Rated
Customers Also Bought
  1. Top Rated
  2. Top Rated
  3. Top Rated
  4. Top Rated
  5. Top Rated
  6. Top Rated
  7. Top Rated
Reviews
Rating Snapshot
Select a row below to filter reviews.
2 reviews with 5 stars.
0 reviews with 4 stars.
0 reviews with 3 stars.
0 reviews with 2 stars.
0 reviews with 1 star.
Overall Rating
5.0
1 out of 1 (100%) reviewers recommend this product